تبلیغات
zarininfo.mihanblig.com - حمله تند به تیم مذاکره‌کننده دولت روحانی در نماز جمعه
 
zarininfo.mihanblig.com
سلام بر همه ازادیخواهان شجاع
                                                        
درباره وبلاگ
مطالب اخیر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
زرین دشت
شعار «مرگ بر آمریکا» صریح آیه قرآن است، مخالفانش در صف یزیدند


گروه سیاسی: سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران به شدت به دیپلماسی دولت روحانی تاخت و گفت: «اینها (تیم مذاكره كننده ایران) مردم را نامحرم می‌دانند، این شیوه‌ای است که می‌خواهند مردم را در بی‌خبری نگه دارند»! و با اشاره تلویحی به اظهارات اخیر هاشمی گفت: از دیگر نقشه‌های‌شان این است که یک‌باره خواب نما می‌شوند که امام با حذف شعار مرگ بر آمریکا موافق بوده است....

حمید روحانی در سخنانی با موضوع استکبارستیزی در پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز، با انتقاد شدید‌الحن از برخورد تیم مذاکره‌کننده ایران با 1+5 در محرمانه نگه داشتن محتوای مذاکرات گفت: در نوشته‌های منحوس و زهرآگینشان زمزمه می‌کنند که سیاست خارجی را باید از خیابان‌ها جمع کرد یعنی در حقیقت از دست مردم باید آن را بیرون آورد چون مردم اگر در جریان قرار گیرند، نمی‌گذارند در مذاکرات پشت پرده، بده و بستانی صورت گیرد؛ پس باید مردم را نامحرم دانست و از صحنه بیرون راند.

سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به این سخن امام که "مرگ بر آمریکا، یک عبادت است" گفت: این سخن برگرفته از قرآن است. این صریح آیه قرآن است که می‌فرماید "کسی که مورد ظلم قرار می‌گیرد حق دارد صدا به ناسزا گویی بلند کند و اظهار نفرت کند". گاهی سوال می‌شود که چه اصراری است شعار مرگ بر آمریکا ادامه یابد؟ این اساس مکتب تشیع است. لعن و نفرت و انزجار از دشمنان اسلام و ظلم ستمکاران از اساس مکتب تشیع است. در زیارت عاشورا نیز 100 بار یزد، شمر و مروان لعن می‌شوند. برائت از آنها وقتی معنا می‌یابد که شما از یزید زمان هم بتوانید ابراز تنفر کنید. امروز به همان نحوی که وظیفه هر مسلمان شیعه است که از قتله امام حسین (ع) و جنایتکاران آن عصر ابراز تبری کند باید از یزید زمان هم ابراز تبری کند.

سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران ادامه داد: امروز مرگ بر آمریکا به معنای "اللهم العن یزید" است، از این رو مرگ بر آمریکا صریح آیه قرآن است، کسانی که امروز اصرار دارند این شعار گفته نشود، اگر در زمان امام حسین (ع) بودند و با یزید مواجه بودند یا به یزید می‌پیوستند یا از هرگونه تبری و نفرت از یزید جلوگیری می‌کردند و حاضر نبودند که ابراز نفرت کنند. چگونه کسی که از یزید و شمر ابراز تنفر می‌کند اما حاضر نباشد از یزید زمان ابراز تنفر کند. برائت از دشمنان اسلام و ستم‌کاران و کسانی که به مستضعفین و مسلمین ظلم می‌کنند، وظیفه پیروان مکتب تشیع است. کسانی که شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند در حقیقت با جنایات آمریکا اعلام مخالفت می‌کنند. آمریکایی که این همه ظلم می‌کند و برای ضربه زدن به ایران و براندازی نظام بودجه تصویب می‌کند.

وی افزود: شعار مرگ بر آمریکا به ملت‌های آزادیخواه روحیه می‌دهد. ملت‌های مستضعفی که در جهان ایران را به عنوان ام‌القری پذیرفتند، چشم به راه ایران دارند. اگر این صدا خاموش شود دلسردی و یأس و ناامیدی در جهان و مستضعفان بوجود می‌آید. از این رو امروز شعار مرگ بر آمریکا وظیفه هر انسان مسلمانی است و همه باید با همه قدرت در برابر شیطان بزرگ بایستند و دنیا را متوجه کنند که رژیم آمریکایی چه رفتاری دارد و در ایران چه جنایاتی دارد. خطر شعار مرگ بر آ‌مریکا به حدی برای کاخ‌نشینان آمریکایی زیاد و وحشت‌انگیز است که تلاش می‌کنند این صدا را خاموش کنند. وقتی صدای مرگ بر آمریکا بلند می‌شود کاخ سفید می‌لرزد.

وی با بیان اینکه "امروز مثلث شوم تسلیم‌طلبان، رفاه‌طلبان، جاه‌طلبان و لیبرالیست‌های از خدا بی‌خبر راه افتادند که خط امام را منزوی کنند"، گفت: آنها دریافتند که خط امام برگرفته از قرآن است و باید خط امام را از مسیر منحرف کرد تا اسلام را مهجور سازند آنها سعی می‌کنند تا اسلام ناب محمدی را مهجور کرده و اسلام آمریکایی را گسترش دهند. وقتی که آنها مستقیماً علیه امام موضع‌گیری کردند، راه به جایی نبردند. آن روزی که عوامل و روحانی‌نماهایی را به صحنه آوردند تا بگویند که حرف‌های امام با خودشان دفن شده است و نظریات امام باید به موزه‌ها برود، نتوانستند از آن طریق راه امام را بی‌رهرو سازند؛ از این رو امروز سعی می‌کنند تاکتیک‌های امام را در هم بکوبند تا راه امام منزوی شود. امام سعی می‌کرد با الهام از قرآن و روش انبیا مردم را محرم راز خود قرار دهند و با آنها حرکت کنند.

وی در ادامه با انتقاد از محرمانه ماندن جزئیات مذاکرات هسته‌یی اظهار کرد: امروز می‌بینیم زمزمه‌هایی می‌شود مبنی بر اینکه مذاکرات ایران و 1+5 باید از نظر مردم پوشیده بماند. انگار مردم نامحرمند و باید رژیم صهیونیستی و دیگر مزدوران استکباری از آن اطلاع یابند، اما ملت ایران اطلاع نداشته باشد؛ چرا؟ چون مردم ایران نامحرمند. این شیوه‌ای است که می‌خواهند مردم را در بی‌خبری نگه دارند. در نوشته‌های منحوس و زهرآگینشان زمزمه می‌کنند که سیاست خارجی را باید از خیابان‌ها جمع کرد یعنی در حقیقت از دست مردم باید آن را بیرون آورد چون مردم اگر در جریان قرار گیرند، نمی‌گذارند در مذاکرات پشت پرده، بده و بستانی صورت گیرد؛ پس باید مردم را نامحرم دانست و از صحنه بیرون راند.

روحانی افزود: تلاش می‌کنند دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران را از ملت جدا کنند. یکی از مهره‌هایی که پرورش‌یافته دانشگاه انگلیس است و از رشته مهندسی یک‌باره به رشته به اصطلاح دین و سیاست و تاریخ وارد شده و در دانشگاه انگلستان پرورش یافته، به نظام جمهوری اسلامی، دولت و رییس‌جمهور آن نامه می‌نویسد حالا که شما نتوانستید شعار مرگ بر آمریکا را از مردم بگیرید از دولتمردان بخواهید که در روز 13 آبان به صحنه نیایند و با مردم همراه نباشند و خودتان اعلام کنید که دولت از این راهپیمایی انزجار دارد تا بتوانند دولت را از مردم جدا کنند. آنها دریافتند که اگر دولت از ملت جدا شود دولتی که مبعوث ملت نبود و با ملتش همصدا نبود، زودتر می‌توان آن را فریفت و تحت تاثیر قرار داد. اینها نقشه‌هایی است که می‌خواهند ملت ایران را نامحرم بدانند تا بتوانند نقشه‌هایشان را عملی کرده و ملت را به انزوا بکشانند و ملت ما را نامحرم بدانند.

وی اضافه کرد: از دیگر نقشه‌های‌شان این است که یک‌باره خواب نما می‌شوند که امام با حذف شعار مرگ بر آمریکا موافق بوده است. مگر این مملکت بی‌صاحب است که هرکسی شب بخوابد و صبح بیدار شود خواب‌نما شود و برای مرم خاطره بسازد؟ این مملکت صاحب دارد. مقام معظم رهبری همانند کوهی استوار ایستاده و همه مسائل را زیر نظر دارد. اینها تا این حد مردم را ناآگاه و مقام معظم رهبری را تنها فرض کردند و فکر می‌کنند می‌توانند با این‌گونه خاطره‌سازی‌ها و نقشه‌ها تیشه به ریشه این ملت بزنند. این ملت آگاه است و فریب نمی‌خورد و در صحنه حضور دارد. ثانیاً اگر که امام با چنین مساله‌ای موافق بودند، حرفهایشان را درگوشی با کسی نمی‌گفتند بلکه به مردم اعلام می‌کردند. وی تاکید کرد: در 13 آبان امسال نشان می‌دهیم که توطئه‌ استکبار و نقشه‌های آمریکا نمی‌تواند راه امام(ع) را به بن‌بست برساند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 30 مرداد 1396 12:15
What you said was very reasonable. However, consider
this, suppose you were to write a awesome headline?
I ain't suggesting your content isn't solid., but
what if you added a post title to maybe grab people's attention? I mean zarininfo.mihanblig.com
- حمله تند به تیم مذاکره‌کننده دولت روحانی در نماز جمعه is kinda vanilla.

You should peek at Yahoo's home page and watch how they
write post headlines to get viewers interested.

You might add a related video or a related picture or two to
get readers excited about what you've got to say.
Just my opinion, it could make your posts a little bit more interesting.
سه شنبه 17 مرداد 1396 07:45
Nice post. I was checking constantly this blog and I'm impressed!
Extremely helpful info specially the final section :) I maintain such info much.
I used to be seeking this particular information for a long time.
Thanks and best of luck.
شنبه 14 مرداد 1396 01:40
You ought to be a part of a contest for one of the
greatest sites on the web. I am going to recommend this site!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر